Początki z hipnozą

Kiedy byłam jeszcze dzieckiem, zdarzało mi się oglądać różne programy na obcojęzycznych kanałach w TV o scenicznej hipnozie, lub też wielu różnych iluzjonistów, których spektakle sprawiały, że sama chciałam być kiedyś taka jak oni 😉

Byłam dzieckiem o bardzo bogatej wyobraźni, niejednokrotnie sama zatapiałam się w swój świat fantazji, który odcinał mnie od tego świata materialnego, gdzie spotykał mnie tylko zawód i ból. Pamiętam jak postanowiłam sobie wtedy, że kiedyś zostanę hipnotyzerem. Podzieliłam się tą informacją z osobami które się wówczas mną opiekowały, co nie wzbudziło zachwytu (którego oczekiwałam), a wręcz przeciwnie, bardzo silny sprzeciw, jakbym conajmniej powiedziała, że wybieram się pracować w piekle (byłam pod opieką osób wierzących, stąd to porównanie). Stłumiłam w sobie wówczas to pragnienie, skrycie nadal oglądając te programy, jednak w dużo mniejszym stopniu, a marzenia o hipnozie i iluzji odrzuciłam, jak mi się wówczas wydawało, na zawsze.

Gdy byłam nastolatką, kilkakrotnie miałam styczność z hipnozą, jednak nie w wymiarze terapeutycznym, bardziej w formie zabawy, czy scenicznych show. Pamiętam ogromną ekscytację i to, że serce biło mi coraz silniej kiedy oglądałam takie przedstawienie. Sentyment więc pozostał i był ze mną przez te wszystkie lata.

Kiedy wkroczyłam w dorosłe życie, kompletnie zapomniałam o hipnozie, byłam pochłonięta dziećmi, mężem, domem i pracą. Ponieważ jednak zaczęłam odczuwać potrzebę przepracowania w sobie niepożądanych schematów i traum, rozpoczęłam podróż wgłąb siebie za pomocą róznych terapii, a wśród nich medytacji prowadzonych, czy autohipnozy. Wraz z rozwojem osobistym, nadszedł aspekt duchowy (nie będę sie tutaj rozpisywać, po więcej informacji w tym temacie zapraszam Cię na mój drugi projekt- egzystencja.net) i w rezultacie poczułam nieodpartą potrzebę zgłębiania arkanów hipnozy dokładnie. Sama poddałam się wielu sesjom i widząc cudowne rezultaty zapragnęłam w ten sposób pomagać innym ludziom.
Nie zastanawiając się długo, zaczęłam wiele intensywnych kursów i szkolen, a następnie wszystko testowałam na rodzinie i znajomych, a także podczas profesjonalnej praktyki pod okiem wspaniałej hipnoterapeutki Karen. Następnie zaczęłam profesjonalną praktykę hipnoterapii, by pomagać i uzdrawiać innych ludzi 🙂

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, iż hipnoza jest moją ogromną pasją. Jest dla mnie potencjałem bez dna, uwielbiam eksplorować różne jej aspekty i ciagle, mimo ogromnej wiedzy w tym temacie, dalej się rozwijam. Jest dla mnie wszystkim czego potrzebuję, jeśli chodzi o terapię, czy rozwój duchowy.

Po wielu latach, w końcu, dałam sobie prawo na robienie tego, co mnie naprawdę interesuje i motywuje, co sprawia, że każdy dzień wydaje się być ekscytujący, że nakłania mnie do rozwoju i podążania za głosem mojego serca.

Polecam wszystkim, słuchajcie swojej intuicji. Nie pieniądze, nie sława, nie wysokie stanowiska, a praca z pasji jest tym, co da Wam spełnienie ❤

Ps. Oczywiście poza pasją i pracą są też inne aspekty, jak rodzina itp, jednak nie o tym jest ten artykuł 😉

Bądź kim jesteś Ty, a nie kim świat chce byś był ! ❤

222547-Be-Who-You-Are-Not-Who-The-World-Wants-You-To-Be

 

***SAT NAM***

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s