Co może dać Ci hipnoza.

Hipnoza to niezwykłe narzędzie.
Pozwala nam nie tylko na wyciszenie świadomości i wydobycie
z podświadomości tego, do czego na codzień nie mamy prostego dostępu,
ale także na dotarcie do prawdy o nas samych, do odkrycia ile z tego co się dzieje to jestem ja, a ile oczekiwania, opinie, czy wymagania innych.

W hipnozie w szybki i prosty sposób możemy dostać się do zapisanych
w naszej podświadomości sytuacji, wrażeń, czy emocji.
Możemy sprawdzić gdzie w ciele one występują i w jaki sposób wpływają na nas dzisiaj. Możemy też zmieniać sposób w jaki te zapisy wyglądają- dać sobie to, czego w tamtej chwili nam brakowało.
I tak- jeśli gdzieś nie dostaliśmy wsparcia, czy miłości, zrozumienia, pomocy, opieki, porady, czy gdzieś zabrakło zrozumienia, odpuszczenia- w hipnozie zapełniamy te braki.
Możemy dać sobie to sami, lub stworzyć wrażenie, że ktoś był obecny, lub że sytuacja przebiegała nieco inaczej.
Istnieje wiele wariantów i podejść, które zazwyczaj samoistnie objawiają się podczas sesji.
W zależności od sytuacji i złożoności, możemy również jedynie obserwować to, co się pojawia- co także w wielu przypadkach pomaga w uzdrowieniu.
Tak naprawdę możliwości są nieograniczone- sugerowanie, odpuszczanie, akceptowanie, uwalnianie, zmienianie… wszystko jest możliwe.

Podczas hipnozy, częste jest również odkrywanie naszych talentów
i potencjałów, tego co w jakimś momencie być może stłumiliśmy w sobie
i nie mamy obecnie do tego dostępu, lub podejrzewamy, że to w nas jest
ale nie mamy pewności, czy odwagi, by w to uwierzyć/ zobaczyć/ przyznać.

Osobiście najbardziej lubię i cenię hipnozę duchową, podczas której możliwe jest docieranie do poprzednich wcieleń.
W tej hipnozie oprócz cofnięcia się do wspomnień z tego życia, cofamy
się też do żyć poprzednich, gdzie następuje odkrywanie Duszy i rodziny Dusz- przypominanie sobie kontraktów i umów, czy sprawdzanie tego w jaki sposób konkretne wcielenia wpływają na nas w dniu dzisiejszym i ewentualne uwalnianie i odcinanie tego, co już nam nie służy.
Możemy też wybrać inną drogę, z opcji dostępnych możliwości.
Tak naprawdę potencjał regresingowy jest nieograniczony.

Jeśli chodzi o czas pomiędzy wcieleniami, jest to długa i głęboka hipnoza, która jednak przynosi niezwykłe korzyści- możemy bowiem zaobserwować czas od zakończenia poprzedniego wcielenia, do czasu wybrania obecnego życia.
Oprócz wspomnień z obecnego życia i cofnięcia się także do życia poprzedzającego, przechodzimy więc całą drogą którą nasza Dusza wędrowała, od zakończenia przeszłego życia, do momentu gdy wcieliła się obecnie. Możemy dowiedzieć się jakie są cele i plany Duszy na obecne wcielenie,
jak i dlaczego właśnie na to życie dusza się zdecydowała.
Możemy również przeżyć wspaniałą podróż, podczas której spotkamy wspierające nas istoty, strażników i opiekunów.

Działa to niezwykle terapeutycznie i odkrywczo, a doświadczenie tego jest często przełomowym momentem w naszym życiu, niezwykle transformującym i inspirującym. Wiele spraw, których nie rozumiemy, może stać się jasnych i w pełni zrozumiałych, przez co akceptowanych.

W hipnozie istnieje też możliwość projektowania swojego dalszego życia, poprzez progresję do lat późniejszych. Jest to najbardziej prawdopodobna droga którą pójdziemy, ze wszystkich dostępnych możliwości, gdyż obserwujemy ją na podstawie tego, jakich wyborów dokonywaliśmy do tej pory, jakich myśli doświadczamy itp- wszystko to obajwia nam się samoistnie podczas sesji.
Jest to potencjalnie najbardziej rzeczywisty scenariusz.

W ten sam sposób możemy udać się do potencjalnych kolejnych wcieleń, takich które na ten moment nasza Dusza preferuje.
Dzięki hipnozie obserwujemy co takiego na stan obecny się wydarzy w przyszłości i poprzez to, możemy zacząć działać już dziś, by scenariusz był jak najbardziej efektywny i zadowalający.

Podczas progresji, możemy także porównać dwa lub więcej wariantów,
by dokonać wyborów.
Przykładowo, nie wiemy czy zostać w obecnym związku, czy może go zakończyć- wówczas podczas progresji docieramy do obydwu wersji naszego życia- z i bez partnera i możemy zaobserwować, która wersja rzeczywistości będzie dla nas bardziej korzystna.
Tutaj również potencjał jest nieograniczony.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że docieramy tam sami– jedynie z lekkim prowadzeniem i ukierunkowaniem od terapeuty. Wszystko widzimy, czujemy, słyszymy, smakujemy, czy w jakikolwiek inny sposób odbieramy samodzielnie.

Hipnoza jest narzędziem, które tak naprawdę pozwala nam zrobić bardzo wiele i zajrzeć w miejsca, do których zwykle nie mamy dostępu…

W rzeczywistości, możliwe jest odkrycie tego wszystkiego w zwyczajny sposób, wszyscy mamy ten potencjał i możliwość, bez potrzeby wchodzenia w trans czy nawet medytację, jednak obecny system i ograniczające nas wierzenia oraz limitujące przekonania, sprawiają, że zostaliśmy od tego w większym lub mniejszym stopniu odcięci.

Hipnoza umożliwia nam wznowienie tego połączenia.

Tak naprawdę jest to narzędzie poszerzające naszą świadomość,
a im częściej z nią pracujemy, tym szybciej i łatwiej dzieje się to również
w „normalnym, obudzonym stanie”.

W hipnozie możliwe jest także świadome połączenie z własną duszą,
z intuicją, z matką Ziemią, podróże po innych planetach i wymiarach, kontaktowanie się z bliskimi zmarłymi osobami, z przewodnikami
i opiekunami, innymi bytami i istotami, z wyższym Ja, a także podróż
do samego Źródła i wiele, wiele innych.

Hipnoza to taka długa, intensywna medytacja prowadzona, troszkę bardziej sugestywna i ukierukowująca, ale właśnie dzięki temu niezwykle skuteczna i efektywna.

*W artykule nie wspominam już o takich codziennych, zwykłych terapiach w hipnozie jak: kontrola wagi, praca z lękami i fobiami, uzależnienia, redukcja stresu, wzrost poczucia własnej wartości i inne.

***SAT NAM***

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s