Inne

Hipnoza może pomóc w znacznym stopniu rozwinąć głębokie połączenie z samym sobą, pomóc wejść w zakamarki jaźni, dać wsparcie na drodze rozwoju i uleczyć to, co nie uświadomione, zintegrować to, co wyparte i odrzucone, czy wskazać kierunek.

Tak naprawdę możliwości hipnozy są niemalże nieograniczone.
Możemy ją zastosować w praktycznie każdym obszarze naszego życia, czy rozwoju.

Ja, w mojej praktyce hipnozy (hipnoterapii) stosuję najczęściej:

1. Podróż do Źródła

Za pomocą transu, możemy połączyć się z esencją naszego jestestwa, ze Źródłem/ Bogiem samym w sobie, poczuć go w każdej komórce naszego ciała i umysłu. Możemy w ten sposób odzyskać balans, uporządkować to, co w nas, odnaleźć wewnętrzny głos (intuicja), uleczyć to, co tego wymaga, znaleźć rozwiązania nurtujących nas spraw, zdobyć świeże spojrzenie na nasze życie itd.

2. Podróż do wnętrza siebie (kim jestem)

Jest to bardzo podobny proces do tego w punkcie pierwszym, jednak tutaj skupiamy się bardziej na samym procesie podróżowania wgłąb siebie. Możemy po drodze zdobyć wiele lekcji i realizacji. W tej podróży możemy również zobaczyć rzeczy takimi, jakie są, zwrócić uwagę na to, jak nasza percepcja może być zakrzywiona i ile zależy od tego jak postrzegamy świat i siebie samych.

3. Uzdrawianie DNA

W głębokim transie, możemy uzyskać łatwe i przyjemne połączenie z naszym ciałem i umysłem, by odnaleźć łańcuchy DNA które wymagają uleczenia. Tutaj jest naprawdę szerokie spektrum zastosowań.

4. Doświadczenie wyjścia z ciała

Sposobów na podróże astralne jest naprawdę wiele, możemy doświadczać wyjścia z ciała na wielu różnych płaszczyznach, w wielu obszarach i strukturach. Trans hipnotyczny jest jednym z nich. Możemy zwiedzać, przemieniać, transformować, uzdrawiać, odwiedzać… i wiele, wiele innych.

5. Spotkanie z energią osoby zmarłej

Z wykorzystaniem transu hipnotycznego, możemy również spotkać się z osobami, które były nam bliskie, ale odeszły z tego świata. Możemy wyjaśnić jakieś konflikty, zadać pytania, powiedzieć coś czego nie zdążyliśmy i siedzi to teraz w naszym sercu. Takie spotkanie ma bardzo silne działanie terapeutyczne, niejednokrotnie może nam pomóc ruszyć dalej, pogodzić z czymś, czy zaakceptować.

6. Doświadczenie mądrości Matki Ziemi

Hipnoza pozwala nam wczuć się głęboko we wszelkie energie, w tym Matki Ziemi. Z pełnym szacunkiem, delikatnie, możemy za pomocą transu połączyć się z energią tej cudownej świadomości, by oddać jej swoje problemy, lęki, niedogodności, podzielić się zmartwieniami, przetransformować to co już nam nie służy, zaczerpnąć siły, kreatywności, spokoju, miłości, itp.

7. Praca z energiami

W ten sam sposób, co z Matką Ziemią, możemy połączyć się z jakąkolwiek wybraną energią. Czy to Słońca, Księżyca, jakiejś innej gwiazdy, z inną galaktyką, czy nawet bliżej- energią oceanu, gór, zwierząt (w tym zwierząt mocy), drzew i wszelkich innych roślin. Jest to bardzo oczyszczająca hipnoza, która ma niesamowite efekty jeśli chodzi o poczucie wewnętrznej mocy.

8. Praca z czakrami

Czakry, w dużym uproszczeniu, są to centra energetyczne, które znajdują się w naszym ciele. Bardzo ważne jest, by były one zbalansowane, odblokowane i przez to by nasza siła życiowa mogła spokojnie i z łatwością przez nie przepływać. Hipnoza bardzo taką pracę ułatwia. Otworzenie czakr przynosi wiele korzyści w świecie materialnym, emocjonalnym, jak i duchowym.

9. Działania na szyszynce

Szyszynka jest mistrzem naszego mózgu. Niestety poprzez wiele różnych czynników z czasem ulega zwapnieniu. Dzięki hipnozie możemy ją w bardzo prosty sposób aktywować, oczyścić, pobudzić. Przyniesie nam to nie tylko wiele pięknych doznań duchowych, ale również poprawi nasze egzystowanie w świecie fizycznym.

10. Praca z aurą- energią własną

W hipnozie możemy z łatwością dotrzeć do własnej energii życiowej, zobaczyć ciała energetyczne, pracować z aurą, odcinać wszelkie połączenia i podłączenia, które być może kiedyś były nam potrzebne, jednak na dzień dzisiejszy nam szkodzą.

Tak jak pisałam, zastosowania hipnozy są nieograniczone, jedynym limitem jest nasza wyobraźnia.

Jeśli nie znalazłeś tu tego, co Cię interesuje, napisz do mnie, zobaczę co da się zrobić 😉

 

***SAT NAM***