Przyszłe wcielenia

Ludzie, często decydują się na progresję, gdyż są zaciekawieni tym, co przyszłe wcielenia mogą im przynieść. Czasami jest to również stosowane w celach terapeutycznych, by nadać kierunek w tym życiu tak, by miało to pozytywny wpływ na przyszłość.

W moim odczuciu sesje takie, w szczególności są kierowane przez nasz podświadomy umysł. Pomimo, że intencją może być zwiedzanie przyszłego wcielenia, ten rodzaj terapii może podążyć we własnym, czasami innym kierunku. Najważniejsze jest zaufanie do siebie i swojej Duszy, że trafimy dokładnie tam, gdzie jest to w tej chwili najbardziej pożądane i korzystne dla nas.

Czas nie istnieje. Jest iluzją naszych umysłów w tym świecie, gdzie postrzegamy go liniowo. Tak naprawdę nie ma innej chwili niż obecna, dlatego- czy mówimy o przeszłych, czy o przyszłych wcieleniach- nie ma to większego znaczenia, gdyż to wszystko dzieje się TERAZ, w tej samej chwili, tutaj i dlatego progresja jest możliwa.

Tak samo jak w przypadku regresu, nie chodzi tutaj o przypomnienie sobie, a jedynie o głębokie zrelaksowanie, w sposób potrzebny do tego, by wspomnienia przyszły do nas samoistnie, bez naszej ingerencji.

Podobnie jak w przypadku regresu, każdy może doświadczyć przyszłych wcieleń, jednak nie wszystkim udaje się to za pierwszym razem. Możemy mieć w sobie wiele nieuświadomionych blokad, czy może być tam coś, czego w tej chwili nie powinniśmy wiedzieć. Powodów blokady może być bardzo wiele, jednak większość ludzi jest w stanie przejść ten proces w ciągu swojego życia.

Podczas progresji jesteśmy w stanie doświadczyć wielu sytuacji w naszym przyszłym życiu. Będziemy w stanie poruszać się pomiędzy poszczególnymi scenami, wzmacniając pozytywne emocje i uczucia. Będziemy mogli ujrzeć ważne dla nas i naszego rozwoju osiągnięcia, lekcje i doświadczenia. Niejednokrotnie to zrozumienie uzdrawia również nasze obecne życie.

Czasami ludzie decydują się na progresję, gdyż podczas takiej sesji możliwe jest zaobserwowanie, jaką akcję powinniśmy podjąć w tym życiu, by miała znaczący wpływ na to przyszłe. Możemy zobaczyć również scenariusz, jeśli takiej akcji nie podejmiemy. I wiele, wiele innych 🙂
***SAT NAM***

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close